piątek, 9 maja 2014

ROBÓTKOWE SPOTKANIA W BIBLIOTECEPasjonatki robotek ręcznych lubią wymieniać się doświadczeniami, wspólnie kupować włóczki i rozwiązywać robótkowe problemy. Dziewiarki z naszego regionu spotykają się regularnie, co dwa tygodnie na wtorkowych spotkaniach w trzebińskiej bibliotece. To wspaniałe Dziewczyny i mistrzynie szeroko rozumianego rękodzieła! Poniżej kilka zdjęć z naszych spotkań. Co jakiś czas organizujemy wystawę prac.
Pozdrawiam Moje Kochane Dziewiarki: Anię, Agusię, Kasię, Alę Anię, Jolę, Zosię, Anię, Lucynkę
Nasze kółeczko do prezentacji robótek

 Tutaj zawsze można liczyć na niejedną pomocną dłoń

Ania i Ala w kałużowych sweterkach barbeczki 40 i justy 008
Agusia w sweterku robionym swoim ulubionym wzorkem. Opis u Joli KLIK

Basia w swoim sweterku z barbeczki 40


Ania w kołowcu Pole z włóczki Lanagold 590

 Kasia prezentuje swoją Color Affection, a Jola -Bajkowe koronki udziera porad, na drugim planie Ania. Na blacie moje makaronowe zwoje splecione z kolorowej  Divy BD


Wystawy rękodzieła w trzebińskiej bibliotece 

Wspólne kupowanie włóczki to nie tylko darmowe przesyłki, ale także możliwość obejrzenia wszystkich zakupów, a co za tym idzie "zarażenie" się nowymi włóczkami i kolorami, no i ta frajda jak już paczka nadejdzie!!!!! A niedługo 14 czerwca, jak co roku wspólne dzierganie na trzebińskim rynku!

 9 komentarzy:

 1. Ale Wam Gabi zazdroszczę tych spotkań. Gdyby tylko było bliżej:-) Gorąco pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elu, na szczęście mamy internet! Jak ludzie mogli żyć bez tego! Pozdrawiam druciarsko!

   Usuń
 2. Cóż to musi być za szczęście dziergać w takiej grupie! Również zazdroszczę i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Wiolu, to na prawdę szczęście ale też fajnie mieć Wirtualne Koleżanki. Strasznie mi się podoba dziewiarkowa społeczność i nasze ploteczki robótkowe. Tak duzo się można dowiedzieć nowych rzeczy i zainspirować do dziergania>Pozdrawiam druciarsko

   Usuń
 3. Nie będę oryginalna i powtórzę po moich poprzedniczkach, że bardzo zazdroszczę Ci tych spotkań. Miło podzielić się swoimi umiejętnościami czy nauczyć się czegoś nowego od bardziej doświadczonych dziewiarek. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic tak nie łączy jak wspólna pasja. Z takich spotkań dużo się wynosi, można też pomóc sobie nawzajem. To bardzo cieszy jak niepewne swoich możliwości koleżanki pod kierunkiem tych bardziej doświadczonych robią cudowne sweterki i nabierają wiatru w żagle! A robótki pomagają w życiu. Pozdrawiam Majowo!

   Usuń
 4. Świetnie że można się spotkać w realu i pogadać ,też zazdroszczę .
  Bardzo fajnie zdałaś relację spotkaniową .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy do naszego kółka robótkowego, wspaniałe Kobitki gwarantowane! A w naszym wirtualnym dziewiarstwie tak jak w realu Wspaniałe Pasjonatki można spotkać. Dziękuję Ewuniu!

   Usuń
 5. No, cóż, powtórzę -zazdroszczę spotkań w dziewiarskim kręgu. W mojej okolicy zupełna pustynia, a może po prostu nic o tym nie wiem...

  OdpowiedzUsuń