czwartek, 26 czerwca 2014

HERBATKOWE SPOTKANIE ROBÓTKOWE

W ubiegły wtorek o godzinie 17:00, odbyło się spotkanie robótkowe w trzebińskiej bibliotece. Było to podsumowanie robótkowego sezonu przed wakacjami. Miałyśmy przyjemność razem wypić pyszną herbatkę, którą poczęstowała nas Małgosia z Pabianic-(to Jej blog:  RADOSNA TWÓRCZOŚĆ), Małgosia w ten symboliczny sposób wzięła udział w naszym spotkaniu i została honorową dziewiarką naszego kółka. Dobrze mieć przyjaciół.
Małgosiu ! Dziękuję za herbatkę i za to,że jesteśmy Razem w blogosferze i wspieramy się i razem pleciemy te cudowne włóczki!!!
Alinka i Amelia.Na herbatce z Małgosią
 

Kasia, Ania i Agusia.Oglądamy rękodzieła własne przy herbatce od Małgosi
 


Halinka i Jola (blog-BAJKOWE KORONKI) też piją pyszną herbatkę
 

16 komentarzy:

 1. Serdecznie pozdrawiam trzebińskie dziewiarki! Gabrysiu, to dla mnie wielki zaszczyt i niewysłowiona radość! Całuski.Dziękuję za ten post.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu, bo to jest bardzo miła niespodzianka i pyszna herbatka. Mam nadzieję,że kiedyś także w realu wypijemy razem herbatkę! Dziękuję i pozdrawiam!

   Usuń
  2. Ja też chcę z Wami:-).Wspaniałe spotkanie, nawet jeśli tylko wirtualnie:-)

   Usuń
  3. I ja bym bardzo chciała :)

   Usuń
 2. Dziewczyny! Fajnie Was tak podejrzeć od "kuchni" , człowiek przez krótką chwilę ma wrażenie , że tam jest, no i te wszystkie piękne , własnoręcznie zrobione sweterki:)) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiolu, Nasze spotkania to zawsze wesołe i głośne wariacje na temat naszej pasji. Bardzo nas to inspiruje no i w taki gronie żaden wzór nie jest za trudny.Wogóle dziewiarki to wspaniała społeczność. Zarówno te w realnym jak i w irtualnym Gronie. Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Drogie Panie, super miejsce znalazłyście sobie na 'babsko-dziewiarskie' ploteczki! Tylko pozazdrościć.
  Serdecznie pozdrawiam wszystkie pozytywnie zakręcone dziewiarki ;)
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziewczyny! Nawet nie wiecie jak bardzo chciałybyśmy Was wszystkie ugościc!

   Usuń
 4. Dziewczyny jesteście wspaniałe. Wyglądacie cudnie, dziergacie cudnie i dzielicie się swoją pasją. Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuję za pozytywną energię:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elu, to działa w obie strony! Na każdym spotkaniu zaglądamy do naszych Kochanych Wirtualnych Koleżanek po inspiracje!

   Usuń
 5. Zazdroszczę spotkania pozytywnie zakręconych ulubioną pasją :) Widać, że świetnie się rozumiecie i lubicie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jolu, dobrze,że żyjemy w czasach, gdy internet pozwoli nam szerzej dzielić się pasją, bo Wirtualne spotkania też ważne są! Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 6. Serdecznie pozdrawiam wszystkie Panie. Miło zajrzeć do Was choćby wirtualnie. Na pewno razem robótkuje się o niebo milej.
  pozdrawiam Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu, to na prawdę fajnie gościć Cię tu wirtualnie. Ja też lubię wiedzieć,że jesteś i odpowiesz na pytania o włóczki> Lubimy także otrzymywać paczuszki pełne kolorowych motków i organoleptycznie poznawać nowe wełenki. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 7. Gabi super spotkanie jak ja wam zazdroszczę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewuniu, bardzo dobrze spotkać się chociaż wirtualnie. Miło,że nas obserwujecie, to bardzo przyjemne dzielić się swoją pasją. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń